Tutunamayanlar2020

/10

Puan:

Hayatı boyunca hiç çalışmamış ve çalışmaya da niyeti olmayan Tarık gittiği bir iş görüşmesinde, çok zenginken, babasının işlerinin kötü gitmesi nedeniyle her şeyini kaybeden İrem'e aşık olur. Gidecek yeri olmayan İrem, Tarık'ın davetiyle yaşadığı mahalleye gelir ve mahalledeki kitap kafede çalışmaya başlar. İrem'in hayali başarılı olmak, kendi işini kurmak ve bir gün tekrar eski günlerine dönebilmektir. İrem'i etkilemenin yolunun iş kurmaktan geçtiğini gören Tarık ise bir gün, tutucu ve vizyonu olmayan ilham perisi İlhan'la karşılaşır. Ve ilham perisinin verdiği fikirlerle hepsi başarısızlıkla sonuçlanacak olan birbirinden eğlenceli iş girişimlerine atılır.

Fotoğraf ve Videolar

1 Video, 0 Fotoğraf var.

Kullanıcı Yorumları

0 adet Yorum Şimdi Görüntüle
Yönetmen:

Osman Nail Doğan

Tür:

Komedi

Yayınlanma Tarihi:

07-01-2020

Süre:

80 Dakika

MMPA Oylaması:

pg

Plot kelimeler:

absuert komedi

Tutunamayanlar

Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

Toplam 0 yorum bulundu.

Tutunamayanlar

için videolar ve resimler

Videolar (1)

Resimler (0)

Tutunamayanlar için Benzer Videolar

2 Adet

Arabesk
Arabesk (1989)

7.3 /10

Ağa kızı Müjde, küçüklüğünden beri tanıdığı Şener'e varmak ister fakat babası izin vermez. Sonunda Müjde, Şener'e kaçar fakat gene çocukluğundan beri bu ilişkiyi bozmak isteyen Kaya'nın kötülükleriyle karşılaşırlar. Absürt komedi olarak nitelendirilebilecek bu film Ertem Eğilmez'in son filmidir.

Süre: 93’ . MMPA: . YT: 01-02-1989

Kaygısızlar
Kaygısızlar (1994)

7.8 /10

Memnun Kaygısız, Ordulu ve çapkın biridir. Sabriye onun ilk karısıdır. Birkaç yıl sonra çeşmenin başında Terbiye'yi görür ve o an ona aşık olur. Yine birkaç yıl geçmeden tarlada Kafiye'yi görür. Bu üç eşinden tam 36 çocuğu olur. Evi geçindirmek konusunda ne yapacağını bilmeyen Memnun'un aklına, asker arkadaşı ve tertibi İsmail'in yanına, yani İstanbul'a gitmek gelir. Artık İsmail'in başı Memnun, üç karısı ve 36 çocuğu ile derttedir. Tabii hanımı Zeynep ve ev sahipleri Hacı Gaffur Bey'in de.

Süre: 40’ . MMPA: . YT: 18-10-1994